خرید اشتراک آکادمی اوکوله‌له

اشتراک آکادمی اوکوله‌له

برای دسترسی به دوره‌های آموزش اوکوله‌له، جلسات رفع اشکال، و امکانات دیگر سایت آکادمی اوکوله‌له، نیاز به تهیه اشتراک دارید.

اشتراک ماهانه: ۷۹۹.۰۰۰ تومان
 

دوره‌های آموزش اوکوله‌له: مبتدی تا حرفه‌ای

چنانچه مبتدی هستید یا حرفه‌ای، به یادگیری آکادمیک یا تجربی اوکوله‌له علاقه‌مند هستید، آکادمی اوکوله‌له مکان مناسبی برای شماست. در آکادمی اوکوله‌له دوره‌های متفاوتی در سطوح مختلف طراحی شده و شما را برای رسیدن به هدفتان یاری خواهد کرد.

آموزش آهنگ‌های ایرانی و خارجی + آپدیت هفتگی

شاید آکوردها، ریتم‌ها و آرپژ‌های مختلف را روی اوکوله‌له اجرا کرده‌اید و هر هفته علاقه‌مند به یادگیری یک آهنگ جدید هستید. فرقی نمی‌کند شما دوستدار آهنگ‌های فارسی هستید یا خارجی. هر هفته به این ۲ بخش آموزش یک آهنگ جدید اضافه می‌شود. هر آهنگ دارای PDF و ویدئوی تصویری است.

شرکت در جلسات آنلاین رفع اشکال

شاید به این فکر کرده باشید که دیدن ویدئوی تنها کافی نیست و یادگیری را کامل نخواهد کرد. هر هفته جلسات آنلاین گروهی رفع اشکال خواهیم داشت و شما می‌توانید با مربی خود سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

کارگاه‌های ماهانه‌ی اوکوله‌له

در بحث آموزش هیچ چیز جذاب‌تر از این نخواهد بود که در یک کارگاه یک ساعته شرکت کنید و مطلبی کلیدی را در یک ساعت یاد بگیرید. در آکادمی اوکوله‌له کارگاه‌های مختلف اوکوله‌له برگزار می‌شود که برای تمام افراد مناسب خواهد بود.

دسترسی به دوره‌های جدید و آپدیت دوره‌ها

دوره‌های آکادمی اوکوله‌له تمام نخواهند شد و ما هر هفته دوره‌های جدیدی به دوره‌های قبل اضافه خواهیم کرد. دوره‌هایی که بر روی سایت قرار دارند همیشه در حال آپدیت شدن هستند و مطالب و موضوعات جدید به آن‌ها اضافه خواهد شد.

اشتراک آکادمی اوکوله‌له (۱ ماهه)

۷۹۹.۰۰۰ تومان