دوره ریتم و آکورد ۱

 دوره ریتم و آکورد سطح ۱ بهترین مسیر برای افرادی است که تازه می‌خواهند شروع به یادگیری اوکوله‌له کنند. در این دوره با ۵ آکورد پرکاربرد آشنا خواهیم شد و چندین آهنگ ایرانی و خارجی را خواهیم نواخت.قبل از خرید می‌تونی نمونه درس رایگان این دوره را ببینی:

مشاهده درس آهنگ تولدت مبارک


دوره ریتم و آکورد چیست؟
بسیاری از افراد زمانی که شروع به یادگیری موسیقی می‌کنند علاقه‌مند هستند هر چه سریعتر ترانه‌های مورد علاقه خودشان را با همراهی یک ساز بخوانند. اوکوله‌له یکی از راحت‌ترین سازها برای همراهی کردن است و شما با یادگیری چند آکورد ساده قادر خواهید بود ترانه‌های مورد علاقه خود را بخوانید و با اوکوله‌له همراهی کنید و با اضافه کردن الگوهای ریتمیک دست راست همراهی اوکوله‌له را جذاب‌تر کنید. در این دوره که در سه سطح برگزار خواهد شد ما همراه باهم به یادگیری این آکوردها و ریتم‌ها خواهیم پرداخت.


آیا ویدئوها قابلیت دانلود شدن دارند؟
خیر، اما بعد از ثبت نام در هر دوره و هر سطح ویدئوها همیشه در دسترس شما خواهند بود و می‌توانید با مراجعه به سایت به تمام مطالب دسترسی داشته باشید.


پیش‌نیاز دوره‌ی ریتم و آکورد چیست؟
دوره ریتم و آکورد به گونه‌ای طراحی شده است که احتیاج به هیچ دانشی در زمینه موسیقی نخواهید داشت و این دوره‌ها از سطح مبتدی شروع خواهد شد اما به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که تازه با اوکوله‌له آشنا شده‌اید و آشنایی با مواردی از قبیل کوک کردن، نحوه دست گرفتن ، آکورد و نمودار آکورد را ندارید به دوره آشنایی با اوکوله‌له مراجعه کنید و بعد از اتمام آن دوره ، دوره ریتم و آکورد را شروع کنید.


این دوره به چه شکل ارائه می‌شود؟
این دوره شامل ویدئوهای حرفه‌ای است که با ۲ دوربین، یکی از نمای کلی و دیگری از نمای نزدیک ساز گرفته شده است که شما می‌توانید تمام جزئیات را در ویدئو تماشا کنید و فایل‌های پی‌دی‌اف هر درس به همراه فایل‌های صوتی پس زمینه آن درس را دانلود کنید و از آن‌ها استفاده کنید. این دوره کاملا آنلاین است و از طریق سایت آکادمی اوکوله‌له در دسترس است. شما پس از خرید این دوره به شکل مادام‌العمر به ویدیوهای این دوره دسترسی دارید.

ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 14 درس‌ها
  • 1 آزمون