آموزش اوکوله‌له (یوکللی)

دوره‌های آموزشی آکادمی اوکوله‌له

دسترسی به پکیج‌های آموزش اوکو‌له‌له، آهنگ‌های مختلف ایرانی و خارجی، آپدیت‌های هفتگی و ده‌ها قابلیت دیگر با تهیه اشتراک ماهانه

لیست دوره‌های آموزش اوکوله‌له

قدم اول برای هر فردی که در مسیر یادگیری اوکوله‌له قدم برمیدارد گذراندن این دوره است. این دوره مفاهیم ابتدایی از جمله سایزهای اوکوله‌له، نحوه کوک کردن،  دست راست، دست چپ و بسیاری مطالب پایه‌ایی را به شما می‌آموزد.

Icon دوره رایگان
Icon ۱۸ درس

در این دوره مطالب کتاب مبانی اوکوله‌له را یاد خواهید گرفت.

Icon۱۶ درس
Icon آپدیت هفتگی

اگر تصمیم به یادگیری تجربی اوکوله‌له گرفته‌اید می‌توانید بعد از گذراندن دوره آشنایی اوکوله‌له وارد این دوره شوید و شروع به یادگیری آکوردها و ریتم‌های مختلف کنید.

Icon ۱۴ درس
Icon ۱۱۰ دقیقه ویدیو

ادامه مسیر یادگیری اوکوله‌له به شکل تجربی بعد از ریتم و آکورد ۱ این دوره است. دوره ریتم و آکورد ۲ شما را با آکوردهای متنوع‌تر و ریتم‌های جدید آشنا می‌کند.

Icon ۲۰ درس
Icon ۱۱۵ دقیقه ویدیو

پایان راه یادگیری تجربی ریتم و آکورد این دوره است. در دوره ریتم و آکورد ۳ شما اکثر آکوردهای مهم و پرکاربرد را یاد می‌گیرید و ریتم‌های مورد نیاز برای نواختن بسیاری از آهنگ‌ها را می‌آموزید.

Icon ۱۶ درس
Icon ۱۰۰ دقیقه ویدیو

برای همراهی با یک خواننده یا نوازنده تنها راه ما ریتم‌نوازی نیست و ما می‌توانیم از روش‌های دیگر مانند آرپژنوازی استفاده کنیم. با گرفتن یک آکورد و نواختن هر سیم به شکل تکی با یک الگوی خاص و مشخص ما آرپژنوازی کرده‌ایم.

Icon۱۳ درس
Icon ۷۰ دقیقه ویدیو

آهنگ‌نوازی

در این بخش آهنگ‌های کودکانه را که شما به عنوان مربی و یا شاید والد تصمیم به یادگیری آن‌ها دارید در اینجا قرار داده‌ایم. این مجموعه هر هفته به روز می‌شود و آهنگ‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. هر آهنگ PDF شعر و آکورد خواهد داشت و فایل تصویری آموزشی.

Icon آپدیت هفتگی

همانگونه که از نام این بخش پیدا است در اینجا شما می‌توانید آهنگ‌های ایرانی را پیدا کنید و این بخش نیز هر هفته به روز می‌شود و شما می‌توانید هر هفته آهنگ‌های جدیدی را در این بخش پیدا کنید.
هر آهنگ دارای PDF و فایل تصویری آموزشی است.

Icon آپدیت هفتگی

این بخش برای علاقه‌مندان به آهنگ‌های خارجی است. هر هفته این بخش به روز می‌شود و آهنگ جدیدی به آهنگ‌ها اضافه می‌شود. هر آهنگ دارای PDF و آموزش تصویری است.

Icon آپدیت هفتگی
ویدیو و فایل‌های تکمیلی

هر درس دارای یک فایل تصویری آموزشی
و فایل کمک آموزشی است.

آپدیت هفتگی

دوره‌های به شکل هفتگی به روز میشوند
و محتواهای جدید بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

جلسات رفع اشکال

هر هفته می‌توانید در جلسات آنلاین
و گروهی رفع اشکال سوالات خود را از مربی بپرسید.

دوره‌های آموزشی

با عضویت در سایت آکادمی می‌توانید به تمام محتواهای اوکوله‌له دسترسی داشته باشید
پکیج‌های آموزشی اوکوله‌له در سطوح مختلف و با رویکردهای متفاوت بر روی سایت قرار گرفته است و هر هفته دوره‌های جدید به سایت اضافه می‌شود و دوره‌های قبلی نیز به روز می‌شود.

آهنگ‌نوازی

بعد از یادگیری ریتم‌ها و آکوردهای اوکوله‌له شما به پایان راه نرسیدید و می‌توانید هر هفته یک آهنگ جدید ایرانی و خارجی را از بخش آهنگ‌نوازی یاد بگیرید.

با خرید اشتراک آکادمی اوکوله‌له

به انواع محتوای آموزشی اوکوله‌له دسترسی داشته باشید

اشتراک آکادمی اوکوله‌له (۱ ماهه)

۷۹۹.۰۰۰ تومان

دوره‌های آموزش اوکوله‌له از مبتدی تا حرفه‌ای
آموزش آهنگ‌های ایرانی و خارجی با آپدیت هفتگی
شرکت در کلاس‌های آنلاین رفع اشکال هفتگی
کارگاه‌های ماهانه اوکوله‌له
دوره‌های آموزشی جدید و آپدیت ویدیوها

سوالات متداول درباره آموزش اوکوله‌له

در آکادمی اوکوله‌له پکیج‌هایی در سطوح مبتدی و تا نیمه حرفه‌ای برای افرادی که به شکل تجربی می‌خواهند این ساز را یاد بگیریند قرار دارد و از طرفی برای افرادی که به شکل آکادمیک خواستار یادگیری این ساز هستند پکیج وجود دارد.
بنابراین با توجه به رویکرد شما پکیج‌های مختلف در سطوح مختلف وجود دارد.

دوره‌ها در آکادمی اوکوله‌له قابل دانلود نبوده و شما می‌توانید از طریق سایت به محتوای سایت در هر زمان و هر جایی که هستید دسترسی داشته باشید.
فایل‌های PDF هر درس قابل دانلود است و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آکادمی اوکوله‌له تلاش کرده است برای تمام سطوح دوره‌های آموزش اوکوله‌له را آماده کند. در نتیجه حتی اگر شما هیچ آشنایی با اوکوله له نداشته باشید هم می‌توانید برای یادگیری اوکوله له از دوره‌های ما استفاده کنید.

مدرس دوره‌های آکادمی اوکوله‌له اشکان روحی، نوازنده و مدرس اوکوله‌له است. 
اشکان فارغ‌التحصیل نوازندگی گیتار از دانشگاه کمیتاس ارمنستان است و بیش از ۸ سال در زمینه نوازندگی و تدریس اوکوله‌له تجربه دارد.

بله. شما می‌توانید کتاب آموزش اوکوله‌له را از بخش فروشگاه تهیه کنید. در این کتاب تمام مطالبی که برای شروع یادگیری و نوازندگی اوکوله‌له نیاز دارید گنجانده شده است.

علاوه بر کتاب مبانی اوکوله‌له می‌توانید با عضویت در سایت به PDFهای هر دوره دسترسی داشته باشید.

هر هفته کلاس‌های رفع اشکال به شکل گروهی و آنلاین برگزار خواهد شد که شما می‌توانید لینک ورود به جلسات هر جلسه را در بخش کلاس‌هیا رفع اشکال در سایت پیدا کنید.

آکادمی اوکوله‌له ماهانه کارگاه‌های مختلفی را با موضوعات متفاوت به شکل آنلای برگزار خواهد کرد که شما می‌توانید موضوع و لینک ورود به کارگاه را از طریق صفحه کارگاه‌ها بیابید.