آکادمی اوکوله له – آموزش تخصص اوکوله‌له (یوکللی)

اوکوله‌له رو ساده یاد بگیر

با پکیج‌های آموزشی «آکادمی اوکوله‌له» به راحتی می‌توانید این ساز هیجان‌انگیز را یاد بگیرید.

ukuleleacademia
ukuleleacademia-onlinepackage

پکیج‌های اختصاصی آنلاین

همه‌ی پکیج‌های قرار گرفته در سایت آکادمی اوکوله‌له به صورت اختصاصی طراحی و ضبط شده‌اند. شما با تهیه هر یک از پکیج‌ها به راحتی می‌توانید به محتوای دوره دسترسی داشته باشید.

ukuleleacademia-everylevel

از مبتدی تا حرفه‌ای

 تفاوتی نمی‌کند که شما سال‌هاست اوکوله‌له می‌زنید یا تازه می‌خواهید این ساز را شروع کنید و هیچ آشنایی با موسیقی ندارید. آکادمی اوکوله‌له پکیج‌های مختلفی برای آموزش اوکوله‌له تمام سطح‌ها طراحی کرده است.

محتوای آموزشی تکمیلی

شما با تهیه هر دوره علاوه بر دسترسی به ویدیو‌های آن دوره، به محتوای آموزشی تکمیلی مثل فایل پی‌دی‌اف آهنگ‌ها و موزیک ویدیوهای تمرینی هم دسترسی خواهید داشت.

کتاب مبانی اوکوله‌له

در کتاب مبانی اوکوله‌له تمام مطالب پایه‌ای که برای شروع یادگیری و نوازندگی اوکوله‌له به آن احتیاج دارید گنجانده شده است.

۲۲۰.۰۰۰ تومان

درباره آکادمی اوکوله‌له

آکادمی اوکوله‌له محلی‌ست برای یادگیری اوکوله‌له و البته جاییست برای نوازندگان و علاقمندان به این ساز دوست‌داشتنی که به بحث و گفتگو درباره این ساز بپردازند.
در آکادمی اوکوله‌له شما به دوره‌های آنلاین برای تمام سطوح، کتاب آموزش اوکوله‌له، نت‌ و تبلچر و بسیاری از آکورد آهنگ‌های ایرانی و خارجی دسترسی خواهید داشت.

ashkan-ruhi

اشکان روحی

مدرس دوره‌های آکادمی اوکوله‌له اشکان روحی، نوازنده و مدرس اوکوله‌له است. 
اشکان فارغ‌التحصیل نوازندگی گیتار از دانشگاه کمیتاس ارمنستان است و بیش از ۸ سال در زمینه نوازندگی و تدریس اوکوله‌له تجربه دارد.